Преокрет Борнмута над Ливерпулом од 1:3 на 4:3 углавном је био у центру пажње фудбалске јавности у недељу, али још већу сензацију направио је Вимблдон.

Фудбал 05.12.2016 | 12:30
Енглески нижелигаш је у другој рунди ФА Купа савладао Курзон Аштон са 4:3, иако је губио 3:0 до 80. минута!

Адам Морган је хет-триком у првих сат времена игре наизглед решио меч, али је у последњих десет минута, уз надокнаду времена, уследио гостујући стампедо са три гола у три минута.

Серију је у 80. отворио Том Елиот, након чега је гллман Курзона Хакан Бартонастигли помогао Доминику Полиону и Тајрону Барнету да тресу мрежу у 81. и 82.

Величанствен преокрет и вероватно победу године донео је другим голом Елиот у четвртом минуту судијске надокнаде.