Цвајта: Сандхаузен држао час Нирнбергу са играчем мање!

Нула од игре и “кец” на Алијанц Арени! Два различита меча у Цвајти...

Фудбал 04.12.2016 | 09:15
Суботњи победник Цвајте је Сандхаузен! Овај тим дошао је до четврте победе у последњих шест кола и тиме је потврдио да је у сјајној форми. Овога пута савладао је Нирнберг, у гостима, са 3:1. Јако убедљиво.

Гости су повели у 28. минуту, а онда је Куловиц добио црвени картон у 42. минуту, али су и поред тога дали два гола до краја утакмице. Главни кривци су били Клингман у 55. и Лукашик у 76. минуту. Домаћин је стигао тек до утешног поготка у 82. минуту преко Бургсталера, али ће то тешко смањити бес домаћих навијача.

Сандхаузен сада има 22 освојена бода и налази се на осмој позицији али се константно пење ка врху. Обратите пажњу на овај тим следећи пут у листи.

У другом мечу дана није виђено оно што се очекује од Цвајте. Није било голеаде на дуелу Минхена 1860 и Дрездена, домаћи су дошли до победе у 90. минуту преко Ајчичека.

Гости су чак имали предност у поседу лопте, а податак да је на целој утакмици виђено само два шута у гол говори вам да је заиста била у питању "нула" од утакмице. Али је на крају дошао кец.

Свих 90 минута за Минхен 1860 одиграо је Филип Стојковић.