Cvajta: Sandhauzen držao čas Nirnbergu sa igračem manje!

Nula od igre i “kec” na Alijanc Areni! Dva različita meča u Cvajti...

Fudbal 04.12.2016 | 09:15
Subotnji pobednik Cvajte je Sandhauzen! Ovaj tim došao je do četvrte pobede u poslednjih šest kola i time je potvrdio da je u sjajnoj formi. Ovoga puta savladao je Nirnberg, u gostima, sa 3:1. Jako ubedljivo.

Gosti su poveli u 28. minutu, a onda je Kulovic dobio crveni karton u 42. minutu, ali su i pored toga dali dva gola do kraja utakmice. Glavni krivci su bili Klingman u 55. i Lukašik u 76. minutu. Domaćin je stigao tek do utešnog pogotka u 82. minutu preko Burgstalera, ali će to teško smanjiti bes domaćih navijača.

Sandhauzen sada ima 22 osvojena boda i nalazi se na osmoj poziciji ali se konstantno penje ka vrhu. Obratite pažnju na ovaj tim sledeći put u listi.

U drugom meču dana nije viđeno ono što se očekuje od Cvajte. Nije bilo goleade na duelu Minhena 1860 i Drezdena, domaći su došli do pobede u 90. minutu preko Ajčičeka.

Gosti su čak imali prednost u posedu lopte, a podatak da je na celoj utakmici viđeno samo dva šuta u gol govori vam da je zaista bila u pitanju "nula" od utakmice. Ali je na kraju došao kec.

Svih 90 minuta za Minhen 1860 odigrao je Filip Stojković.