ПЛ БиХ: Побједа Зрињског за крај јесени, у Витезу!

Актуелни шампион и лидер на табели Зрињски минималном побједом против Витеза завршио такмичење у 2016. години.

Фудбал 02.12.2016 | 18:00
Један гол који је постигао Тони Јовић био је довољан Зрињском за побједу 1:0 у првом колу 18. кола ПЛБИХ.

Екипа Винка Мариновића противника је сломила у 70. минуту када је Јовић послије асистенције Мешановића затресао противничку мрежу.

Имао је Зрињски у првом полувремену неколико добрих прилика, а најбоље су пропустили Билбија и Капетан.

На другој страни, могао је и Витез до вођства у наставку, али је Дедић у стопостотној шанси шутирао преко гола.

Овом побједом Зрињски је завршио полусезону на првом мјесту са освојених 38 бодова, док је Витез девети са 20 бодова.