На изборима ће Србија бирати пут у будућности

Премијер Србије Александар Вучић изјавио је да су председнички избори питање опредељивања Србије којим ће путем ићи у будућности.

Србија 30.11.2016 | 14:47
На изборима ће Србија бирати пут у будућности
"Хоћемо ли у жабокречину и нелегалне приватизације или можда у враћање у време сукоба са свима. Не даје се власт према симпатијама, према тома да ли је неко некоме сладак већ да ли може будућност да креира, да ли су вредни и одговорни“, наводи Вучић за телевизију Прва. 

Како каже, уколико победе “они који су већ победили – Јанковић, Јеремић, Шешељ – то ће имати значајне последице за будућност“.

"То значи да људи желе промену политике и да сматрају да ово што ми радимо није добро. Не мислим да је то тако, мислим да би тако нешто било погубно, али у вољу народа никада не бих улазио“, каже Вучић.

Осим тога, он истиче да би кохабитација значила да би председник “свакога дана нешто звоцао, имао сва права и никакве обавезе“.

"Влада док ради тај неко би седео, а Николић то никада није радио, и свакога дана би нешто звоцао. Имао би сва права, никакве обавезе. Питам вас, а шта су урадили ти што критикују? Треба нам неко ко ће да ради са владом, у мрцварењу земље не желим да учествујем“, каже Вучић.

На питање како коментарише то што је председник Николић подржао протест Војног синдиката Србије Вучић каже да би се њима свако други додворавао.

"Ако има нешто за шта су у праву разговараћемо, али више новца нема. Није моја сујета да седнем са неким, хајде да видимо шта можемо да направимо, али немојте да тражите леба преко погаче“, наводи премијер.

На крају Вучић је навео да Србија постаје нормална земља и да ће он свима да каже истину: “Свиђа вам се – лепо, не свиђа вам се – шта ме то брига“.

"Радим марљиво, колико сам фабрика отворио? Када ме буду сменили за 10 година неће моћи да окрече све те фабрике и неће колима моћи да обиђу све путеве које сам направио“, закључио је премијер за телевизију Прва.

Извор: Прва ТВ

Коментари / 3

Оставите коментар
Name

роб

30.11.2016 16:22

Идеална комбинација Сесељ пресдник Вуциц премиер

ОДГОВОРИТЕ
Name

НОЛЕ

01.12.2016 07:14

Какав сесељ бре, ниси ваљда озбиљан? :)

Name

СоццерДад

01.12.2016 04:00

Браво Вуцицу! Рад и само рад, рад се пика, све остало је дување магле за Италију, највеци допринос својој дрзави и нацији се даје радом. Нека Србују примитивци који немају ста друго да понуде. Како радис кад те нико не гледа је вазно, свак нека ради најбоље сто зна свој посао и створит це се климу у којој свак осјеца да несто добија, да је постован и признат. Пар стотина политицара немогу то сами и да хоце, све је до нас.

ОДГОВОРИТЕ