ФРА: Монако разбио Марсељ!

Фудбалери Монака наставили су са убедљивим партијама у Лиги 1, победом од 4:0 над Олимпиком из Марсеја.

Фудбал 26.11.2016 | 23:45
Монако је поново био веома ефикасан, а у првој утакмици суботњег програма 14. кола, све је било готово већ у првом полувремену.

Бошиља је у 23. минуту донео предност ’Кнежевима’, да би Жермен са два поготка обезбедио лагано друго полувреме.

Коначан резултат поставио је Кариљо у првом минуту надокнате, потврдивши прво место Монака на табели – изабраници Леонарда Жардима имају 32 бода, исто колико и Ница са мечом мање, док је Марсеј пао на 13. позицију са 17 поена.

Чак шест голова виђено је у Мецу – Лоријен је водио 3:1, али је златна измена Вион донео реми домаћину. Он је ушао у 75. минуту у игру, већ у првом нападу постигао гол, да би само три минута погодио за коначних 3:3.

Слично се десило у Бордоу, где је Дижон водио до 88. минута, али је на сцену ступио Камано, који је у 88. и 93. минуту погађао мрежу гостију за велико славље ’Жирондинаца’.

Занимљиво је да су све остале утакмице завршене нерешеним резултатом – Каен је извукао бод у финишу против Лоријена (1:1), док су дуели Монпеље – Нанси и Нант – Лил завршене без голова.