ШПА: Седам голова у Малаги, домаћин славио у 93'!

Фудбалери Малаге и Депортива одиграли су спектакуларан меч на Ла Росаледи са седам голова, који је на крају припао домаћину са 4:3.

Фудбал 26.11.2016 | 15:30
Гости су повели у Андалузији голом Борхеса из пенала већ у трећем минуту, али домаћин преокреће погоцима Мичела Сантоса, такође из пенала у 21. те Сандра Рамиреса у 40.

Изгледало је да је меч решен у 56. минуту када је Сантос постигао свој други гол, што су помислили и играчи Малаге па су потпуно стали.

Гости из Ла Коруње се нису предали, тада су појачали ритам и погоцима Андонеа и Борхеса стижу до изједначења у 81. минуту, али у 92. Малагу спасава резервиста Хавијер Онтиверос Пара, фантастичним ударцем са ивице казненог у десне рашље.

Малага је славила трећи пут у последњих пет кола па је побегла из доњег дела табеле, док је Депортиво петим мечом без победе, а трећим поразом у том периоду стигао на ивицу зоне испадања.