ŠPA: Sedam golova u Malagi, domaćin slavio u 93'!

Fudbaleri Malage i Deportiva odigrali su spektakularan meč na La Rosaledi sa sedam golova, koji je na kraju pripao domaćinu sa 4:3.

Fudbal 26.11.2016 | 15:30
Gosti su poveli u Andaluziji golom Borhesa iz penala već u trećem minutu, ali domaćin preokreće pogocima Mičela Santosa, takođe iz penala u 21. te Sandra Ramiresa u 40.

Izgledalo je da je meč rešen u 56. minutu kada je Santos postigao svoj drugi gol, što su pomislili i igrači Malage pa su potpuno stali.

Gosti iz La Korunje se nisu predali, tada su pojačali ritam i pogocima Andonea i Borhesa stižu do izjednačenja u 81. minutu, ali u 92. Malagu spasava rezervista Havijer Ontiveros Para, fantastičnim udarcem sa ivice kaznenog u desne rašlje.

Malaga je slavila treći put u poslednjih pet kola pa je pobegla iz donjeg dela tabele, dok je Deportivo petim mečom bez pobede, a trećim porazom u tom periodu stigao na ivicu zone ispadanja.