Зидан: 30 мечева без пораза? Велико самопоуздање!
Тренер Реал Мадрида Зинедин Зидан рекао је да му чињеница да његов тим није поражен на 30 узастопних мечева даје велико самопоуздање.
Фудбал 23.11.2016 | 14:30
Мадриађни су претходно победили и градског ривала Атлетико у ЛА лиги, а у свим такмичењима нису изгубили на последњих 30 утакмица.
„Желимо да наставимо да радимо оно што смо радили иако знамо да ће доћи тренуци током меча када нам неће све ићи како треба. Одиграти толико везаних мечева без пораза је велика мотивација. Имали смо тешке тренутке, али то је нормално. У претходним мечевима Спортинг је против нас играо истим интензитетом, нису пали после примљеног гола.Жали, ми смо успели да постигено предиван гол преко Бенземе. Важна је победа овде, остварили смо зацртано. Сада играмо финале против Дортмунда“, рекао је легендарни Француз.
Реал пред последње коло има два бода мање од Дортмунда.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар