Пријатељска - видео: Партизан изгубио од Видеотона!

Фудбалери Партизана поражени су од Видеотона 1:0, на пријатељском мечу у Фелчусту.

Фудбал 11.11.2016 | 23:00
Једини гол на утакмици постигао је Роберт Фечесин, пет минута пре краја првог полувремена.

Он је волеј ударцем десном ногом крунисао одличну акцију другопласираног тима мађарског првенства, после комбинације коју је по левом крилу започео бивши нападач Партизана Марко Шћеповић, а центаршутем наставио Него.

Партизан је имао своје прилике за гол, одлично су играли Стевановић, Јанковић, Леонардо и Ђурђић, као и Божинов, док је поред стативе шутирао Ђуричковић.

Тренер црно-белих Марко Николић је шансу указао и млађим играчима попут Ђорђа Јовановића те Андреу Мутомбу, крилу из Конга који је пре десетак стигао на пробу у Хумску 1, али се није претерано исказао.

Партизан током репрезентативне паузе очекује још један пријатељски меч, у уторак црно-бели гостују Полимљу у Пријепољу, у склопу прославе 90 година постојања тог клуба.

Партизан: Кљајић – Радин, Балажиц, Остојић, Милетић – Евертон, Марјановић, Јанковић, Леонардо, А. Стевановић – Ђурђић. Играли су још: Н. Стевановић, Ћирковић, Јевтовић, Косовић, Дамјановић, Ђуричковић, Саша Илић, Божинов, Јовановић, Мутомбо..