Prijateljska - video: Partizan izgubio od Videotona!

Fudbaleri Partizana poraženi su od Videotona 1:0, na prijateljskom meču u Felčustu.

Fudbal 11.11.2016 | 23:00
Jedini gol na utakmici postigao je Robert Fečesin, pet minuta pre kraja prvog poluvremena.

On je volej udarcem desnom nogom krunisao odličnu akciju drugoplasiranog tima mađarskog prvenstva, posle kombinacije koju je po levom krilu započeo bivši napadač Partizana Marko Šćepović, a centaršutem nastavio Nego.

Partizan je imao svoje prilike za gol, odlično su igrali Stevanović, Janković, Leonardo i Đurđić, kao i Božinov, dok je pored stative šutirao Đuričković.

Trener crno-belih Marko Nikolić je šansu ukazao i mlađim igračima poput Đorđa Jovanovića te Andreu Mutombu, krilu iz Konga koji je pre desetak stigao na probu u Humsku 1, ali se nije preterano iskazao.

Partizan tokom reprezentativne pauze očekuje još jedan prijateljski meč, u utorak crno-beli gostuju Polimlju u Prijepolju, u sklopu proslave 90 godina postojanja tog kluba.

Partizan: Kljajić – Radin, Balažic, Ostojić, Miletić – Everton, Marjanović, Janković, Leonardo, A. Stevanović – Đurđić. Igrali su još: N. Stevanović, Ćirković, Jevtović, Kosović, Damjanović, Đuričković, Saša Ilić, Božinov, Jovanović, Mutombo..