ПОР: Коначно - заиграо Андрија Живковић!

Српски репрезентативац вечерас уписао прве званичне минуте у дресу Бенфике.

Фудбал 03.10.2016 | 09:45
Српски интернационалац Андрија Живковић дочекао је да коначно упише прве званичне минуте у дресу Бенфике! Тренер Руи Виторија дао му је шансу по изсласку из повреде у финишу меча против Феиренсеа, а публика на стадиону Луж бурно је поздравила његов улазак.

Живковић је у игру ушао у 84. минуту утакмице уместо Гонсала Гуедеша.

Феиренсе није био равноправан ривал Бенфики иако је дефинитивно капитулирао тек средином другог полувремена. Водећи гол домаћег тима заправо је аутогол Аурелија и то прилично комичан. У жељи да испуца лопту штопер Феиренсеа погодио је своју мрежу.

На 2:0 повисио је Салвио у 62. минуту, да би Ћерви само неколико минута након што је кричио на терен запечатио судбину гостију. Четврти погодак Грималда из слободног ударца најлепше је што се догодило на овом сусрету...

Бенфика је поново лидер и има три бода више од Порта, односно Спортинга.