POR: Konačno - zaigrao Andrija Živković!

Srpski reprezentativac večeras upisao prve zvanične minute u dresu Benfike.

Fudbal 03.10.2016 | 09:45
Srpski internacionalac Andrija Živković dočekao je da konačno upiše prve zvanične minute u dresu Benfike! Trener Rui Vitorija dao mu je šansu po izslasku iz povrede u finišu meča protiv Feirensea, a publika na stadionu Luž burno je pozdravila njegov ulazak.

Živković je u igru ušao u 84. minutu utakmice umesto Gonsala Guedeša.

Feirense nije bio ravnopravan rival Benfiki iako je definitivno kapitulirao tek sredinom drugog poluvremena. Vodeći gol domaćeg tima zapravo je autogol Aurelija i to prilično komičan. U želji da ispuca loptu štoper Feirensea pogodio je svoju mrežu.

Na 2:0 povisio je Salvio u 62. minutu, da bi Ćervi samo nekoliko minuta nakon što je kričio na teren zapečatio sudbinu gostiju. Četvrti pogodak Grimalda iz slobodnog udarca najlepše je što se dogodilo na ovom susretu...

Benfika je ponovo lider i ima tri boda više od Porta, odnosno Sportinga.