РУС - Сјеча фаворита у Русији: Спартак изгубио, Зенит прокоцкао 2:0!

Анжи дошао до бода (2:2), Уфа славила у Москви (0:1)!

Фудбал 26.09.2016 | 15:00
У овом колу је било боље да радите било шта осим да се кладите на фаворите у Русији. Прво је кикснуо ЦСКА, а сада и Спартак и Зенит. Спартак је изгубио од Уфе с 0:1, а Зенит је упркос вођству од 2:0 на крају узео само бод у Махачкали - 2:2.

Спартак је остао на врху табеле, али уместо планирана четири, има само бод предности у односу на конкуренте. Москвољани су имали зицер против Уфе, али су гости дошли до победе од 1:0 голом Фатаија у 39. минуту.

Велико разочарање за навијаче Спартака.

А, исти је случај и са Зенитом. Клуб из Санкт Петербурга је водио с 2:0 головимаАртјома Дзјубе у 6. и 18. минуту (оба пута асистирао Шатов). Деловало је да ће Зенит на прво место, али је прво Бериша из пенала смањио предност, а потом је у другом полувремену Боли у 64. донео изједначење.