RUS - Sječa favorita u Rusiji: Spartak izgubio, Zenit prokockao 2:0!

Anži došao do boda (2:2), Ufa slavila u Moskvi (0:1)!

Fudbal 26.09.2016 | 15:00
U ovom kolu je bilo bolje da radite bilo šta osim da se kladite na favorite u Rusiji. Prvo je kiksnuo CSKA, a sada i Spartak i Zenit. Spartak je izgubio od Ufe s 0:1, a Zenit je uprkos vođstvu od 2:0 na kraju uzeo samo bod u Mahačkali - 2:2.

Spartak je ostao na vrhu tabele, ali umesto planirana četiri, ima samo bod prednosti u odnosu na konkurente. Moskvoljani su imali zicer protiv Ufe, ali su gosti došli do pobede od 1:0 golom Fataija u 39. minutu.

Veliko razočaranje za navijače Spartaka.

A, isti je slučaj i sa Zenitom. Klub iz Sankt Peterburga je vodio s 2:0 golovimaArtjoma Dzjube u 6. i 18. minutu (oba puta asistirao Šatov). Delovalo je da će Zenit na prvo mesto, ali je prvo Beriša iz penala smanjio prednost, a potom je u drugom poluvremenu Boli u 64. doneo izjednačenje.