ФРА: Побједа Сент Етјена, Ница без Балотелија до бодова!

Фудбалери Сент Етјена победили су Лил са 3:1, док је Ница у гостима минималним резултатом – 1:0, била боља од Нансија.

Фудбал 26.09.2016 | 09:15
Голове за Сент Етјен постигли Роберт Берич у 63, Арнаурд Нордин у 72. и Нолан Роукс у 93, док је Ренато Сивељи смањио предност у 81. минуту.

Екипа Сент Етјена је тек у другом полувремену повела, а фудбалери Лила су имали играча мање јер је Франк Берија после два жута картона, меч завшио у 43. минуту.

Сент Етјен је после седам кола на седмом месту, док је Лил последњи са само четири бода.

Једини погодак на мечу у Нансију постигао је Алесане Плеа у 60. минуту меча, док Марио Балотели није ни био на списку играча за ову утакмицу.

Ница је после седам кола друга на табели са 14 бодова, а Нанси је претпоследњи са пет освојених бодова.

У последњем мечу дана Марсеј је на свом терену савладао Нант са 2:1. Марсеј је уписао тек другу победу у сезони и налази се на 13. месту са осам бодова, док је Нант на 18. месту после четвртог пораза са пет бодова.