FRA: Pobjeda Sent Etjena, Nica bez Balotelija do bodova!

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su Lil sa 3:1, dok je Nica u gostima minimalnim rezultatom – 1:0, bila bolja od Nansija.

Fudbal 26.09.2016 | 09:15
Golove za Sent Etjen postigli Robert Berič u 63, Arnaurd Nordin u 72. i Nolan Rouks u 93, dok je Renato Sivelji smanjio prednost u 81. minutu.

Ekipa Sent Etjena je tek u drugom poluvremenu povela, a fudbaleri Lila su imali igrača manje jer je Frank Berija posle dva žuta kartona, meč zavšio u 43. minutu.

Sent Etjen je posle sedam kola na sedmom mestu, dok je Lil poslednji sa samo četiri boda.

Jedini pogodak na meču u Nansiju postigao je Alesane Plea u 60. minutu meča, dok Mario Baloteli nije ni bio na spisku igrača za ovu utakmicu.

Nica je posle sedam kola druga na tabeli sa 14 bodova, a Nansi je pretposlednji sa pet osvojenih bodova.

U poslednjem meču dana Marsej je na svom terenu savladao Nant sa 2:1. Marsej je upisao tek drugu pobedu u sezoni i nalazi se na 13. mestu sa osam bodova, dok je Nant na 18. mestu posle četvrtog poraza sa pet bodova.