ФРА: НОКАУТ! Ово баш боли Марсељ - Рен у финишу за два минута од 1:2 до 3:2!

Гомис је дао два гола, али је после искључења Зинедина Мачаха домаћин преокренуо и тако задао веома јак ударац играчима Франка Пасија!

Фудбал 22.09.2016 | 08:00
Нови велики проблеми за Марсељ! На тешком гостовању Рену играчи Франка Пасија поражени су од Рена с 2:3 иако су с два гола Бафетимбија Гомиса водили све до 84. минута. Прво је тада Гросицки искористио пенал, а потом је два минута касније високи Адријан Уну запечатио судбину Марсеља.

Какав меч!

Одбројавање судије - готово је!

А, све је деловало добро по Марсељ скоро читав меч.

Гомис је дошао на позајмицу из Свонсија баш да би закрпио рупу после одласка Мишија Бачуаија у Челси и то за сада ради сасвим добро, али резултата нема нигде. На овом мечу је погодио два пута - у 44. из пенала и у 50. минуту у 50. Подсетимо, био је прецизан и у прошлом колу против Нице.

Марсељ је могао до три бода, а највише грдње што није добиће Зинедин Манчах који је прво у 55. добио жути картон, а 10 минута касније и искључење при резултату 2:1. Какава медвеђа услуга...

Морали су навијачи и играчи Марсеља да страхују - и то оправдано.Нњихов клуб је водио с 2:1 све до самог краја меча, а онда је уследила неминовност. Пенал за Рен, реализацијаГросицког, а потом и печат Унуа на асистенцију Гросицког. Сјајан скок и трзај главом. Ово се не брани.