FRA: NOKAUT! Ovo baš boli Marselj - Ren u finišu za dva minuta od 1:2 do 3:2!

Gomis je dao dva gola, ali je posle isključenja Zinedina Mačaha domaćin preokrenuo i tako zadao veoma jak udarac igračima Franka Pasija!

Fudbal 22.09.2016 | 08:00
Novi veliki problemi za Marselj! Na teškom gostovanju Renu igrači Franka Pasija poraženi su od Rena s 2:3 iako su s dva gola Bafetimbija Gomisa vodili sve do 84. minuta. Prvo je tada Grosicki iskoristio penal, a potom je dva minuta kasnije visoki Adrijan Unu zapečatio sudbinu Marselja.

Kakav meč!

Odbrojavanje sudije - gotovo je!

A, sve je delovalo dobro po Marselj skoro čitav meč.

Gomis je došao na pozajmicu iz Svonsija baš da bi zakrpio rupu posle odlaska Mišija Bačuaija u Čelsi i to za sada radi sasvim dobro, ali rezultata nema nigde. Na ovom meču je pogodio dva puta - u 44. iz penala i u 50. minutu u 50. Podsetimo, bio je precizan i u prošlom kolu protiv Nice.

Marselj je mogao do tri boda, a najviše grdnje što nije dobiće Zinedin Mančah koji je prvo u 55. dobio žuti karton, a 10 minuta kasnije i isključenje pri rezultatu 2:1. Kakava medveđa usluga...

Morali su navijači i igrači Marselja da strahuju - i to opravdano.Nnjihov klub je vodio s 2:1 sve do samog kraja meča, a onda je usledila neminovnost. Penal za Ren, realizacijaGrosickog, a potom i pečat Unua na asistenciju Grosickog. Sjajan skok i trzaj glavom. Ovo se ne brani.