Лига куп: Мурињо коначно славио, Јокан испао! И још...

Манчестер Јунајтед, Сити, Тотенхем, Вест Хем пласирали су се у треће коло Лига купа.

Фудбал 21.09.2016 | 23:15
Јунајтед је головима младих Андера Ерере и Маркуса Рашфорда у другом полувремену савладао трећелигача Нортемптон 3:1 и прекинуо серију од три пораза.

Сити је са комбинованим саставом славио у Свонсију 2:1, док је Тотенхем декласирао Џилингем 5:0, уз два гола Кристијана Ериксена.

Славиша Јокановић је испао са Фуламом иако је водио против Бристол Ситија, гости су прошли даље голом у последњем минуту.

Дмитри Паје је у 96. минуту одвео Вест Хем даље минималном победом над Акрингтоном, док је Хенриксен у надокнади времена донео Халу победу у Стоуку 2:1 после преокрета.

Саутемптон је рутински савладао Кристал Палас головима Остина из пенала и Хескета, док је Душан Тадић играо само последња два минута.

Драматично је било на још једном мечу у Лондону, Квинс Парк Ренџер је водио против Сандерленда голом Сандра од 60. минута, али је Педи Мекнер постигао два размацима од по десет минута од тог и одвео Сандерленд даље.