Liga kup: Murinjo konačno slavio, Jokan ispao! I još...

Mančester Junajted, Siti, Totenhem, Vest Hem plasirali su se u treće kolo Liga kupa.

Fudbal 21.09.2016 | 23:15
Junajted je golovima mladih Andera Erere i Markusa Rašforda u drugom poluvremenu savladao trećeligača Nortempton 3:1 i prekinuo seriju od tri poraza.

Siti je sa kombinovanim sastavom slavio u Svonsiju 2:1, dok je Totenhem deklasirao Džilingem 5:0, uz dva gola Kristijana Eriksena.

Slaviša Jokanović je ispao sa Fulamom iako je vodio protiv Bristol Sitija, gosti su prošli dalje golom u poslednjem minutu.

Dmitri Paje je u 96. minutu odveo Vest Hem dalje minimalnom pobedom nad Akringtonom, dok je Henriksen u nadoknadi vremena doneo Halu pobedu u Stouku 2:1 posle preokreta.

Sautempton je rutinski savladao Kristal Palas golovima Ostina iz penala i Hesketa, dok je Dušan Tadić igrao samo poslednja dva minuta.

Dramatično je bilo na još jednom meču u Londonu, Kvins Park Rendžer je vodio protiv Sanderlenda golom Sandra od 60. minuta, ali je Pedi Mekner postigao dva razmacima od po deset minuta od tog i odveo Sanderlend dalje.