Куп Србије: Рад уз Спартак у осмини финала!

Фудбалери Рада други су учесници осмине финала Купа Србије, после утакмица одиграних у уторак. Фудбалери Спартака лако су се пласирали у осмину финала Купа Србије.

Фудбал 20.09.2016 | 21:30
Суботичани су у првом мечу прве рунде такмичења убедљиво славили против Бачке са 3:0 у гостима.

Спартак је повео голом Миливоја Крмара у 21. минуту, а победу је најавио у 33. Огњен Мудрински, а победу су потврдили пола сата пре краја преко Ђорђа Ивановића.

"Голубови" су тако наставили са сјајним резултатима, пре неколико дана су преокренули против Чукаричког на Бановом брду и показали да су достојан ривал сваком тиму у Србији.

Рад је на свом терену савладао Динамо из Врања минималним резултатом (1:0) и тако се прикључио суботичком Спартаку који је претходно елиминисао Бачку са 3:0.

Стрелац победоносног гола за Рад био је Душко Петковић у 31. минуту. Он је сјајним ударцем са око 25 метара савладао голмана Динама Миросалва Грујичића.

Утакмице осмине финала Купа Србије биће игране 26. октобра.