ФРА: Кавани! Кавани! Кавани! Кавани! Каен - ПСЖ 0:6!

ПСЖ разбио Каен с 6:0, Ел Матадор дао четири гола за 34 минута!

Фудбал 16.09.2016 | 23:45
Па, морао је Пари Сен Жермен да проради! Много би било да Свеци праве кикс на три узастопна меча у шампионату, а све је дошло на наплату у мечу против Каена који су Свеци добили са чак 6:0 (4:0). Апсолутни јунак меча био је Единсон Кавани који је у првом полувремену дао чак четири (!) гола за 36 минута! Какво издање Ел Матадора, о овоме ће се причати. Погађао је у 12, 23 (пенал), 38 и 46. минуту.

Фантастично издање!

Он је био стрелац за ПСЖ и у ремију против Арсенала у Лиги шампиона тако да је сада јасно да ће се постизање голова у тиму Унаја Емерија у потпуности препустити убојитом Уругвајцу који се потпуно размахао.

Прошле сезоне га је мало и гушио Златан Ибрахимовић, али сада има потпуну слободу, коју очигледно користи на најбољи могући начин.

Такође, треба истаћи добру партију Максвела који је пробијао по левој страни и правио много проблема противничкој одбрани.

Када је Кавани решио да се мало одмори од голова, коло су преузели Лукас Моура и Жан Кевин Огустан и са два лепа шута поставили коначан резултат.

Свеци објективно гледано имају најјачи тим у Француској и право је чудо како су им се дешавали киксеви у претходна два кола.

Ова партија против Каена послала је поруку конкурентима.