FRA: Kavani! Kavani! Kavani! Kavani! Kaen - PSŽ 0:6!

PSŽ razbio Kaen s 6:0, El Matador dao četiri gola za 34 minuta!

Fudbal 16.09.2016 | 23:45
Pa, morao je Pari Sen Žermen da proradi! Mnogo bi bilo da Sveci prave kiks na tri uzastopna meča u šampionatu, a sve je došlo na naplatu u meču protiv Kaena koji su Sveci dobili sa čak 6:0 (4:0). Apsolutni junak meča bio je Edinson Kavani koji je u prvom poluvremenu dao čak četiri (!) gola za 36 minuta! Kakvo izdanje El Matadora, o ovome će se pričati. Pogađao je u 12, 23 (penal), 38 i 46. minutu.

Fantastično izdanje!

On je bio strelac za PSŽ i u remiju protiv Arsenala u Ligi šampiona tako da je sada jasno da će se postizanje golova u timu Unaja Emerija u potpunosti prepustiti ubojitom Urugvajcu koji se potpuno razmahao.

Prošle sezone ga je malo i gušio Zlatan Ibrahimović, ali sada ima potpunu slobodu, koju očigledno koristi na najbolji mogući način.

Takođe, treba istaći dobru partiju Maksvela koji je probijao po levoj strani i pravio mnogo problema protivničkoj odbrani.

Kada je Kavani rešio da se malo odmori od golova, kolo su preuzeli Lukas Moura i Žan Kevin Ogustan i sa dva lepa šuta postavili konačan rezultat.

Sveci objektivno gledano imaju najjači tim u Francuskoj i pravo je čudo kako su im se dešavali kiksevi u prethodna dva kola.

Ova partija protiv Kaena poslala je poruku konkurentima.