БЛ: Келн убједљив против Фрајбурга!

Троструки убод Јарчева разбио Фрајбург! Келн ноћи на врху табеле после тријумфа од 3:0.

Фудбал 16.09.2016 | 23:30
Нудио се Фрајбург, а Келн сурово кажњавао сваку грешку. Јарчеви су у првом полувремену стрпали три гола која су им обезбедила тријумф па су у других 45 минута играли пешке - 3:0.

Двоструки стрелац за домаће био је најбољи играч Антони Модесткоји је ушао у мод и био кобан по Фрајбург.

Колико је опасан играч и колико сваку шансу уме да претвори у погодак видело се у 43. минуту када се после аута Соренсенапопут Пинк Пантера прикрао и ћушнуо лопу у мрежу.

Поред њега, стрелац за домаће био је и Леонардо Битенкур на асистенцију Осака.

Када су наши фудбалери у питању, Милош Јојић играо је од 43. минута када је заменио Модеста, док Филип Младеновић није улазио у игру.

Келн је сада на првом месту са седам бодова и утакмицом више од конкурената, док је Фрајбург 12. са три бода из три меча.