BL: Keln ubjedljiv protiv Frajburga!

Trostruki ubod Jarčeva razbio Frajburg! Keln noći na vrhu tabele posle trijumfa od 3:0.

Fudbal 16.09.2016 | 23:30
Nudio se Frajburg, a Keln surovo kažnjavao svaku grešku. Jarčevi su u prvom poluvremenu strpali tri gola koja su im obezbedila trijumf pa su u drugih 45 minuta igrali peške - 3:0.

Dvostruki strelac za domaće bio je najbolji igrač Antoni Modestkoji je ušao u mod i bio koban po Frajburg.

Koliko je opasan igrač i koliko svaku šansu ume da pretvori u pogodak videlo se u 43. minutu kada se posle auta Sorensenapoput Pink Pantera prikrao i ćušnuo lopu u mrežu.

Pored njega, strelac za domaće bio je i Leonardo Bitenkur na asistenciju Osaka.

Kada su naši fudbaleri u pitanju, Miloš Jojić igrao je od 43. minuta kada je zamenio Modesta, dok Filip Mladenović nije ulazio u igru.

Keln je sada na prvom mestu sa sedam bodova i utakmicom više od konkurenata, dok je Frajburg 12. sa tri boda iz tri meča.