Новајлија и даље нема бод, а одиграна су три кола.

Фудбал 13.09.2016 | 08:00
Серија А није била великодушна према новајлији Кротонеу.

За сада је сурова!

Фудбалери Емполија савладали су Кротоне на домаћем терену и тако госте оставиили на дну табеле без иједног бода.

Емполи - Кротоне 2:1 (1:1) у последњем мечу 3. кола италијанског првенства у ком су домаћи стигли до првих бодова захваљујући головима Белушија у 31. и Косте у 56. минуту.

Гости су изједначили у последњим секундама првог дела игре, али нису издржали у наставку, па су остали једни клуб без бодова после 270 и кусур минута у сезони 2016/17. Пре Емполија, Кротоне су поразили Болоња и Ђенова, а лош је пре ФИФА паузе био и Емполи који је у мечевима са Удинезеом и Сампдоријом остао и без бодова и без постигнутог гола.

Напори гостију да у финишу утакмице стигну до бода осујећени су додатно црвеним картоном који је у 80. минуту добио Дисен.