Novajlija i dalje nema bod, a odigrana su tri kola.

Fudbal 13.09.2016 | 08:00
Serija A nije bila velikodušna prema novajliji Krotoneu.

Za sada je surova!

Fudbaleri Empolija savladali su Krotone na domaćem terenu i tako goste ostaviili na dnu tabele bez ijednog boda.

Empoli - Krotone 2:1 (1:1) u poslednjem meču 3. kola italijanskog prvenstva u kom su domaći stigli do prvih bodova zahvaljujući golovima Belušija u 31. i Koste u 56. minutu.

Gosti su izjednačili u poslednjim sekundama prvog dela igre, ali nisu izdržali u nastavku, pa su ostali jedni klub bez bodova posle 270 i kusur minuta u sezoni 2016/17. Pre Empolija, Krotone su porazili Bolonja i Đenova, a loš je pre FIFA pauze bio i Empoli koji je u mečevima sa Udinezeom i Sampdorijom ostao i bez bodova i bez postignutog gola.

Napori gostiju da u finišu utakmice stignu do boda osujećeni su dodatno crvenim kartonom koji je u 80. minutu dobio Disen.