ФРА: Балотели заблистао, Ница добила Марсеј!

Марио Балотели добио је вероватно последњу шансу да спасе своју каријеру и одмах је зграбио с обе руке.

Фудбал 12.09.2016 | 11:30
Контроверзни италијански нападач оправдао је поверење Нице и са два гола режирао велику победу против локалног ривала Олимпика из Марсеја са 3:2 после двоструког преокрета.

Балотели је довео домаће у вођтво са пенала већ у седмом минуту, а седам минута касније резултат је поравнао Тован.

Преокрет гостима из Марсеја доноси Гомис са пенала у 72. минуту, међутим шест минута касније Балотетли се још једном уписује у стрелце. Два минута пре краја домаћи стижу до победе, када је Сирпијен постигао погодак.

Победе у четвртом колу Лиге 1 у недељу су остварили екипе Меца и Рена. Мец је у гостима савладао Нант са 3:0, док је Рен на свом терену био бољи од Каена са 2:0.

Српски фудбалер Милан Бишевац није улазио у игру за Мец, који је славио хет триком Ердинка за тећу победу у сезони.

Бодове Рену донели су Саид у 47. и Прцић у 92. минуту.