FRA: Baloteli zablistao, Nica dobila Marsej!

Mario Baloteli dobio je verovatno poslednju šansu da spase svoju karijeru i odmah je zgrabio s obe ruke.

Fudbal 12.09.2016 | 11:30
Kontroverzni italijanski napadač opravdao je poverenje Nice i sa dva gola režirao veliku pobedu protiv lokalnog rivala Olimpika iz Marseja sa 3:2 posle dvostrukog preokreta.

Baloteli je doveo domaće u vođtvo sa penala već u sedmom minutu, a sedam minuta kasnije rezultat je poravnao Tovan.

Preokret gostima iz Marseja donosi Gomis sa penala u 72. minutu, međutim šest minuta kasnije Balotetli se još jednom upisuje u strelce. Dva minuta pre kraja domaći stižu do pobede, kada je Sirpijen postigao pogodak.

Pobede u četvrtom kolu Lige 1 u nedelju su ostvarili ekipe Meca i Rena. Mec je u gostima savladao Nant sa 3:0, dok je Ren na svom terenu bio bolji od Kaena sa 2:0.

Srpski fudbaler Milan Biševac nije ulazio u igru za Mec, koji je slavio het trikom Erdinka za teću pobedu u sezoni.

Bodove Renu doneli su Said u 47. i Prcić u 92. minutu.