ШПА: Брашанац стартер у побједи Бетиса у Валенсији! "Бомба" Гарсије за тријумф Билбаа!

Спрски фудбалер Дарко Брашанац дебитовао је у дресу Бетиса у трећем колу шпанске Примере. Фудбалери Еибара победили су у гостима Гранаду с 2:1. Фудбалери Атлетик Билбаа победили су Депортиво у Ла Коруњи са 1:0 у последњем мечу трећег кола шпанске Примере.

Фудбал 12.09.2016 | 11:00
Његова екипа победила је Валенсију са 3:2 на Местаљи, а бивши фудбалер Партизана био је стартер. Он је одиграо цео меч за свој тим, а зарадио је жути картон у 56. минуту.

Валенсија још није освојила ниједан бода, док је Бетису ово прва победа уз реми и пораз.

Гости су повели су 38. минуту преко Кастра, када ми је петом асистирао Пичини. Предност је дуплирао Жоакин, у контранапду након додавања Дурмисија кренуо је сам ка голу и није му било тешко да затресе мрежу после један на један са голманом.

Валенсија се резултатски враћа у меч у 75. минуту када на 2:1 смањуије Родриго. Комбиновали су домаћи на средини терена, лопту је од Пареха добио Шпанац, голман је изашао напред, а Родриго му кроз ноге послао лопту у гол.

Само три минута касније на семафору је писало 2:2, а прецизан је био Гарај после одбитка. Ипак сва три бода са Местаље односе гости, јер је у усдијској надокнади прецизан био Кастро на асистенцију Пичинија.

Фудбалери Еибара победили су у гостима Гранаду с 2:1, у трећем колу шпанске Примере.

Еибар је од 32. минута наступао са играчем мање, пошто је голман Асијер Ријесго добио директан црвени картон због оштрог старта над Езекијелом Понсеом на око 17 метара од свог гола.

И поред тога што су имали играча мање, фудбалери Еибара успели су да надиграју Гранаду и дођу до друге победе у сезони.

Голове за Еибар постигли су Педро Леон у 43. и Сердји Енрич у 94. минуту. Стрелац јединог поготка за Гранаду био је Артем Кравец у 76.

Гранади је ово други пораз у сезони, те тако после три утакмице заузима 17. место с једним бодом, док је Еибар шести са шест бодова.

Фудбалери Атлетик Билбаа победили су Депортиво у Ла Коруњи са 1:0 у последњем мечу трећег кола шпанске Примере.

Победу свом тиму донео је Гарсија у 41. минуту сјајним поготком са преко 30 метара, после додавања Муниаина.

Тим из Билбаа је остварио прву победу после два уводна пораза, док Депортиво има још победу и реми.

У наредном колу Депортиво гостује свом имењаку из Алавеса, а Атлетик Билбао дочекује Валенсију.