ŠPA: Brašanac starter u pobjedi Betisa u Valensiji! "Bomba" Garsije za trijumf Bilbaa!

Sprski fudbaler Darko Brašanac debitovao je u dresu Betisa u trećem kolu španske Primere. Fudbaleri Eibara pobedili su u gostima Granadu s 2:1. Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su Deportivo u La Korunji sa 1:0 u poslednjem meču trećeg kola španske Primere.

Fudbal 12.09.2016 | 11:00
Njegova ekipa pobedila je Valensiju sa 3:2 na Mestalji, a bivši fudbaler Partizana bio je starter. On je odigrao ceo meč za svoj tim, a zaradio je žuti karton u 56. minutu.

Valensija još nije osvojila nijedan boda, dok je Betisu ovo prva pobeda uz remi i poraz.

Gosti su poveli su 38. minutu preko Kastra, kada mi je petom asistirao Pičini. Prednost je duplirao Žoakin, u kontranapdu nakon dodavanja Durmisija krenuo je sam ka golu i nije mu bilo teško da zatrese mrežu posle jedan na jedan sa golmanom.

Valensija se rezultatski vraća u meč u 75. minutu kada na 2:1 smanjuije Rodrigo. Kombinovali su domaći na sredini terena, loptu je od Pareha dobio Španac, golman je izašao napred, a Rodrigo mu kroz noge poslao loptu u gol.

Samo tri minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:2, a precizan je bio Garaj posle odbitka. Ipak sva tri boda sa Mestalje odnose gosti, jer je u usdijskoj nadoknadi precizan bio Kastro na asistenciju Pičinija.

Fudbaleri Eibara pobedili su u gostima Granadu s 2:1, u trećem kolu španske Primere.

Eibar je od 32. minuta nastupao sa igračem manje, pošto je golman Asijer Rijesgo dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta nad Ezekijelom Ponseom na oko 17 metara od svog gola.

I pored toga što su imali igrača manje, fudbaleri Eibara uspeli su da nadigraju Granadu i dođu do druge pobede u sezoni.

Golove za Eibar postigli su Pedro Leon u 43. i Serdji Enrič u 94. minutu. Strelac jedinog pogotka za Granadu bio je Artem Kravec u 76.

Granadi je ovo drugi poraz u sezoni, te tako posle tri utakmice zauzima 17. mesto s jednim bodom, dok je Eibar šesti sa šest bodova.

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su Deportivo u La Korunji sa 1:0 u poslednjem meču trećeg kola španske Primere.

Pobedu svom timu doneo je Garsija u 41. minutu sjajnim pogotkom sa preko 30 metara, posle dodavanja Muniaina.

Tim iz Bilbaa je ostvario prvu pobedu posle dva uvodna poraza, dok Deportivo ima još pobedu i remi.

U narednom kolu Deportivo gostuje svom imenjaku iz Alavesa, a Atletik Bilbao dočekuje Valensiju.