Фудбалска репрезентација Бугарске је у резултатски драматичном сусрету савладала Луксембург са 4:3 (1:0), али је тај меч у квалификацијама за Светско првенство изазвао доста пажње због појединих детаља.

Фудбал 07.09.2016 | 16:00
Луксембург досад није био екипа која је позната по сопственим голеадама, а опет је успео да постигне три гола. Неки од њих дошли су после, свакако, не баш идеалних реакција бугарских фудбалера, мада је било и киксева на другој страни терена.

Меч је решен у самом финишу, када су Луксембуржани у 91. минуту дошли до 3:3, а домаћин у наредном минуту обезбедио тријумф голом Тонева.

Пред вама је снимак овог и оваквог доласка до, кладионичарским речником описано, "7+", па просудите сами.

Извор: блиц.рс