Fudbalska reprezentacija Bugarske je u rezultatski dramatičnom susretu savladala Luksemburg sa 4:3 (1:0), ali je taj meč u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo izazvao dosta pažnje zbog pojedinih detalja.

Fudbal 07.09.2016 | 16:00
Luksemburg dosad nije bio ekipa koja je poznata po sopstvenim goleadama, a opet je uspeo da postigne tri gola. Neki od njih došli su posle, svakako, ne baš idealnih reakcija bugarskih fudbalera, mada je bilo i kikseva na drugoj strani terena.

Meč je rešen u samom finišu, kada su Luksemburžani u 91. minutu došli do 3:3, a domaćin u narednom minutu obezbedio trijumf golom Toneva.

Pred vama je snimak ovog i ovakvog dolaska do, kladioničarskim rečnikom opisano, "7+", pa prosudite sami.

Izvor: blic.rs