ФРА: Први пораз ПСЖ-а од одласка Златана!

И то у дербију против Монака.

Фудбал 29.08.2016 | 09:15
Пари Сен Жермен почео је прву сезону без Златана Ибрахимовића победама над Бастијом (1:0) и Мецом (3:0), али је у уводном лигашком дербију доживео први неуспех.

МОНАКО - ПСЖ 3:1 (2:0)

Головима Жоаа Мутиња у 13. минуту, Фабиња из пенала у надокнади првог полувремена и аутоголом Сержа Оријеа десет минута пре краја, "кнежеви" су нанели пораз шампиону, који се тргао после сата игре, поготком Единсона Каванија за 2:1.

Међутим, испоставило се да је то само утешни гол гостију из Париза, који се сада налазе на петој позицији потпуно уједначене табеле првенства Француске.

На другој страни, екипа Леонарда Жардима "везала" је четири победе у два такмичења и вечерас на стадиону Луј Други показала да је тим Унаја Емерија ипак рањив. Ово је била прва победа Монака над ПСЖ-ом код куће од 2009. године.