ИТА: Михајловић убједљив, Сасуоло побјеђује!

Фудбалери Торина декласирали су Болоњу код куће са 5:1, у дуелу 2. кола италијанске Серије А.

Фудбал 29.08.2016 | 00:25
Екипа Синише Михајловића је тако на убедљив начин стигла до првих бодова у новој сезони, а лоша вест је повреда Адема Љајића који је у 26. минуту морао да напусти терен.

Белоти је постигао три гола, погађали су још Мартинес и Басели, док је једини стрелац уза госте био Таидер.

Са сјајним резултатима наставља Сасуоло који је претходно гостовао у Београду где је потврдио пролазак у Лигу Европе преко Црвене звезде. Сасуоло је у другом колу победио Пескару са 2:1 головима Дефрела и Берардија, па сада има шест бодова на доби првог места на табели.

Занимљиво је било на Сардинији где су Каљари и Рома одиграли нерешено 2:2. Пероти и Стротман донели су гостима 2:0, али су Боријело и Сау у самом финишу осигурали бод за домаћина.

На првом месту на табели је Ђеноа која је направила велики преокрет у другом полувремену и победила Кротоне у гостима са 3:1. Цео меч за гостујући тим одиграо је некадашњи капитен Црвене звезде Дарко Лазовић.

Интер је и даље без победе на старту нове сезоне, пошто је у првом колу изгубио од Кјева, а исти скор има и Палермо.

Палермо је повео голом Андрее Рисполија у 48. минуту, а изједначење и бод Интеру донео је Мауро Икарди у 72. минуту. Интер у наредном колу, 11. септембра, игра против Пескаре у гостима, док Палермо дочекује Наполи.