ITA: Mihajlović ubjedljiv, Sasuolo pobjeđuje!

Fudbaleri Torina deklasirali su Bolonju kod kuće sa 5:1, u duelu 2. kola italijanske Serije A.

Fudbal 29.08.2016 | 00:25
Ekipa Siniše Mihajlovića je tako na ubedljiv način stigla do prvih bodova u novoj sezoni, a loša vest je povreda Adema Ljajića koji je u 26. minutu morao da napusti teren.

Beloti je postigao tri gola, pogađali su još Martines i Baseli, dok je jedini strelac uza goste bio Taider.

Sa sjajnim rezultatima nastavlja Sasuolo koji je prethodno gostovao u Beogradu gde je potvrdio prolazak u Ligu Evrope preko Crvene zvezde. Sasuolo je u drugom kolu pobedio Peskaru sa 2:1 golovima Defrela i Berardija, pa sada ima šest bodova na dobi prvog mesta na tabeli.

Zanimljivo je bilo na Sardiniji gde su Kaljari i Roma odigrali nerešeno 2:2. Peroti i Strotman doneli su gostima 2:0, ali su Borijelo i Sau u samom finišu osigurali bod za domaćina.

Na prvom mestu na tabeli je Đenoa koja je napravila veliki preokret u drugom poluvremenu i pobedila Krotone u gostima sa 3:1. Ceo meč za gostujući tim odigrao je nekadašnji kapiten Crvene zvezde Darko Lazović.

Inter je i dalje bez pobede na startu nove sezone, pošto je u prvom kolu izgubio od Kjeva, a isti skor ima i Palermo.

Palermo je poveo golom Andree Rispolija u 48. minutu, a izjednačenje i bod Interu doneo je Mauro Ikardi u 72. minutu. Inter u narednom kolu, 11. septembra, igra protiv Peskare u gostima, dok Palermo dočekuje Napoli.