ИТА: Какав финиш Роме, даде га и "дебели" Игуаин!

Рома згромила Удинезе у последњих 25 минута игре. "Вучици" досуђена два пенала. Јувентус победио Фиорентину 2:1, победоносни гол дело је фудбалера којег је Јуве платио 90 милиона евра. Ушао је у игру у 66. минуту, дао гол у 75.

Фудбал 21.08.2016 | 11:00
Отворена је нова сезона у Серији А и то голеадом "вучице" и победом Јувентуса над Фиорентином, коју је донео Гонзало Игуаин.

Рома је победила Удинезе 4:0 (0:0), а сви голови постигнути су од 65. до 85. минута.

До "отварања" голеаде, не баш занимљив меч. Рома је имала већи посед, али се мучила да "откључа" Удинезе.

А онда је кренуло. Дијего Перота је из два пенала(!), донео Роми вођство од 2:0 (у 65. и 76. минуту).

За коначан нокаут Удинезеа побринули су се Един Џеко и Мохамед Салах у само сва минута.

Џеко је у 83. минуту пласирао лопту у мрежу, након што му је Најнголан асистирао са земље, кроз збуњену одбрану Удинезеа.

Само 60 секунди касније, 4:0 у режији Салаха, који је из другог покушаја затресао мрежу.

Јувентус је победио Фиорентину 2:1, захваљујући голу Гонзала Игуаина у 75. минуту утакмице. Нападач, кога је Јувентус платио 90 милиона евра овог лета и коме се замера на вишку килограма, Ушао је у игру у 66. минуту и било му је потребно мање од десет минута да постигне гол и то победоносни.

Торински црно-бели дошли су у вођство преко Семија Кедире у 37. минуту, а изједначио је Никола Калинић у 70. минуту. Али, само пет минута касније Аргентинац поставља коначан резултат.