ITA: Kakav finiš Rome, dade ga i "debeli" Iguain!

Roma zgromila Udineze u poslednjih 25 minuta igre. "Vučici" dosuđena dva penala. Juventus pobedio Fiorentinu 2:1, pobedonosni gol delo je fudbalera kojeg je Juve platio 90 miliona evra. Ušao je u igru u 66. minutu, dao gol u 75.

Fudbal 21.08.2016 | 11:00
Otvorena je nova sezona u Seriji A i to goleadom "vučice" i pobedom Juventusa nad Fiorentinom, koju je doneo Gonzalo Iguain.

Roma je pobedila Udineze 4:0 (0:0), a svi golovi postignuti su od 65. do 85. minuta.

Do "otvaranja" goleade, ne baš zanimljiv meč. Roma je imala veći posed, ali se mučila da "otključa" Udineze.

A onda je krenulo. Dijego Perota je iz dva penala(!), doneo Romi vođstvo od 2:0 (u 65. i 76. minutu).

Za konačan nokaut Udinezea pobrinuli su se Edin Džeko i Mohamed Salah u samo sva minuta.

Džeko je u 83. minutu plasirao loptu u mrežu, nakon što mu je Najngolan asistirao sa zemlje, kroz zbunjenu odbranu Udinezea.

Samo 60 sekundi kasnije, 4:0 u režiji Salaha, koji je iz drugog pokušaja zatresao mrežu.

Juventus je pobedio Fiorentinu 2:1, zahvaljujući golu Gonzala Iguaina u 75. minutu utakmice. Napadač, koga je Juventus platio 90 miliona evra ovog leta i kome se zamera na višku kilograma, Ušao je u igru u 66. minutu i bilo mu je potrebno manje od deset minuta da postigne gol i to pobedonosni.

Torinski crno-beli došli su u vođstvo preko Semija Kedire u 37. minutu, a izjednačio je Nikola Kalinić u 70. minutu. Ali, samo pet minuta kasnije Argentinac postavlja konačan rezultat.