ФРА: Хет-трик Лаказета, "нула" Марсеја!

Не иде без Батшуаија: Марсељу за почетак мршава нула, од гола ни трага! Играчи Френка Пасија подбацили на отварању нове сезоне. Фудбалери Олимпика из Лиона стартовали су убедљивом победом у нову сезону француске Лиге 1.

Фудбал 15.08.2016 | 11:00
Имали су зицер. Меч на свом терену, не претерано тешког противника, али Марсељ није успео да започне нови шампионат на успешан начин јер је играо само 0:0 против Тулуза. Већ сада се види колико ће овом тиму недостајати Миши Батшуаји који је током лета отишао у Челси.

Имао је Марсељ лопту у ногама, али није могао до реализације. Бафетимби Гомис је играо од првог минута, ту је био и Флоријан Тован, али нису успели да пробију бедем гостију. Додуше, Марсељ је за 90 минута упутио само два шута у оквир гола гостију.

Урош Спајић који се ових дана повезивао са могућим преласком у Олимпијакос није играо, преседео је меч на клупи.

Закључак након свега - много ће недостајати Батшуаји Марсељу.

Фудбалери Олимпика из Лиона стартовали су убедљивом победом у нову сезону француске Лиге 1.

Олимпик је савладао Нанси са 3:0 на гостовању које је обележио нападач Александар Лаказет.

Лаказет је постигао хет-трик на Марсел Пико стадиону, био је стрелац у 33, 44 и 91. минуту утакмице.

У другом мечу дана Ница је минималним резултатом савладала Рен, голом Сара пола сата пре краја.

Лион се придружио екипама ПСЖ-а, Монпељеа, Нанта, Бордоа, Меца и Каена које су оствариле тријумфе на премијери сезоне, али су због гол разлике на челу табеле.

ЛИГА 1 – 1. КОЛО