ПЛ БиХ: Раднику први бод! Сарајево испустило побједу у Зеници!

Крупа ремизирала са Радником 2:2, а Челик са Сарајевом 1:1 трећем колу Премијер лиге БиХ.

Фудбал 06.08.2016 | 21:30
Обје утакмице послијеподневног програма у суботу завршене су без побједника, иако су Крупа и Сарајево били близу побједе.

Крупа је два пута водила, чак имала и играча више али је завршен резултатом 2:2, послије драматичне судијске надокнаде.

Повела је Крупа у 14. минуту преко Кољића, а гости су изједначили у 39. минуту са бијеле тачке, прецизан је био Којић.

Кољић је у 62. поново довео Крупу из вођство, овај пут из пенала, а гости су притом остали са играчем мање.

Упркос томе у другом минуту судијске надокнаде Радник је стигао до изједначења 2:2 и првог бода ове сезоне у Премијер лиги БиХ.

Сарајево је у прилично лошој утакмици освојило бод на Билином пољу ремизиравши 1:1 са Челиком.

Бордо тим је у 75. минуту повео поготком резервисте Ћетковића, међутим Смрико је седам минута прије краја утакмице изједначио на коначних 1:1.