PL BiH: Radniku prvi bod! Sarajevo ispustilo pobjedu u Zenici!

Krupa remizirala sa Radnikom 2:2, a Čelik sa Sarajevom 1:1 trećem kolu Premijer lige BiH.

Fudbal 06.08.2016 | 21:30
Obje utakmice poslijepodnevnog programa u subotu završene su bez pobjednika, iako su Krupa i Sarajevo bili blizu pobjede.

Krupa je dva puta vodila, čak imala i igrača više ali je završen rezultatom 2:2, poslije dramatične sudijske nadoknade.

Povela je Krupa u 14. minutu preko Koljića, a gosti su izjednačili u 39. minutu sa bijele tačke, precizan je bio Kojić.

Koljić je u 62. ponovo doveo Krupu iz vođstvo, ovaj put iz penala, a gosti su pritom ostali sa igračem manje.

Uprkos tome u drugom minutu sudijske nadoknade Radnik je stigao do izjednačenja 2:2 i prvog boda ove sezone u Premijer ligi BiH.

Sarajevo je u prilično lošoj utakmici osvojilo bod na Bilinom polju remiziravši 1:1 sa Čelikom.

Bordo tim je u 75. minutu poveo pogotkom rezerviste Ćetkovića, međutim Smriko je sedam minuta prije kraja utakmice izjednačio na konačnih 1:1.