Лестер: Ранијери, Варди и Махрез добијају нове уговоре!

Менаџер Лестера Клаудио Ранијери потписаће нови уговор са клубом, а његовим путем могли би да крену и кључни фудбалери у освајању Премијер лиге.

Фудбал 17.06.2016 | 15:30
Лестер: Ранијери, Варди и Махрез добијају нове уговоре!
Ранијери ће са прваком Енглеске потписати побољшани уговор након завршетка Европског првенства по којем ће зарађивати 3,8 милиона евра по сезони.

Још увек није познато на колико година ће се италијански стручњак продужити сарадњу, а тренутни уговор му истиче 2018. године.

Исти извор истиче да су побољашни уговори понудјени и звездама тима Џејмију Вардију, Ријаду Марезу, Денију Дринквотеру и Нголоу Кантеу, док је уговор већ продужио Марцин Василиевски.

Ранијери је током каријере водио Каљари, Наполи, Фиорентину, Валенсију, Атлетико Мадрид, Челси, Парму, Јувентус, Рому, Интер, Монако, као и национални тим Грчке, пре него што је у јулу 2015. стигао у Лестер.

Италијански стратег је са "лисицама" направио сензацију, пошто је Лестер завршио на челу Премијер лиге и обезбедио директан пласман у Лигу шампиона.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар