Копа Америка: Хаити замало до сензације, кикс Бразила!

Репрезентација Хаитија поражена је од Перуа 1:0, док су Бразил и Еквадор одиграли без голова.

Фудбал 05.06.2016 | 20:00

’Селесао’ је на старту јубиларног издања Копа Америке приказао бледу игру и Еквадор је успео да сачува бод у дуелу са Бразилцима.

Малени Хаити се држао у дуелу са фаворизованим Перуом, било је 0:0 после 45. минута. Тек су у удрогм полувремену Перуанци сломили отпор противника, Гереро је погодио за победу у 61. минуту.

Перу је тако дошао на чело групе Б са три бода, Хаити је без бодова, а Бразил и Еквадор имају по један бод.

Раније су одигране утакмице групе А у којој Колумбија води са три бода, по један имају Парагвај и Костарика, док је САД без плена.

У ноћи између недеље и понедељка следе мечеви групе Ц, састају се Венецуела и Јамајка, те Уругвај и Мексико.