Kopa Amerika: Haiti zamalo do senzacije, kiks Brazila!

Reprezentacija Haitija poražena je od Perua 1:0, dok su Brazil i Ekvador odigrali bez golova.

Fudbal 05.06.2016 | 20:00

’Selesao’ je na startu jubilarnog izdanja Kopa Amerike prikazao bledu igru i Ekvador je uspeo da sačuva bod u duelu sa Brazilcima.

Maleni Haiti se držao u duelu sa favorizovanim Peruom, bilo je 0:0 posle 45. minuta. Tek su u udrogm poluvremenu Peruanci slomili otpor protivnika, Gerero je pogodio za pobedu u 61. minutu.

Peru je tako došao na čelo grupe B sa tri boda, Haiti je bez bodova, a Brazil i Ekvador imaju po jedan bod.

Ranije su odigrane utakmice grupe A u kojoj Kolumbija vodi sa tri boda, po jedan imaju Paragvaj i Kostarika, dok je SAD bez plena.

U noći između nedelje i ponedeljka slede mečevi grupe C, sastaju se Venecuela i Jamajka, te Urugvaj i Meksiko.