Радник је освојио и Куп Републике Српске

Бијељинци су оправдали статус фаворита и славили против Слободе из Новог Града са 3:2, те својој публици приредили атрактивну утакмицу.

Република Српска 25.05.2016 | 22:45

Већ на самом почетку утакмице, у другом минуту, Марко Обрадовић је дао гол за вођство домаћина.

Голом Арнеса Бркића Слобода је изједначила на 1:1 у 35 минуту, да би само минут касније Радник голом Слободана Јаковљевића поново повео са 2:1. Радник на полувријеме одлази задовољан са вођством од 2:1 У 70 минуту утакмице Марко Ћулибрк дао је гол за Слободу и тиме изједначио резултат на 2:2., који се није мијењао до 82. минута када је поново Марко Обрадовић затресао мрежу Слободе и поставио коначних 3: 2!

Осим данашњег трофеја у купу Републике Српске, који је Радник освојио четврти пут, Бијељинци су, подсјећамо, недавно отворили врата европског фудбала када су у мечу против тузланске Слободе бриљирали са 3:0! Иначе, на градском Тргу у Бијељини, биће организовано славље са почетком од 20 часова, гдје це Семберија поздравити освајача купова БиХ и Републике Српске.