Radnik je osvojio i Kup Republike Srpske

Bijeljinci su opravdali status favorita i slavili protiv Slobode iz Novog Grada sa 3:2, te svojoj publici priredili atraktivnu utakmicu.

Republika Srpska 25.05.2016 | 22:45

Već na samom početku utakmice, u drugom minutu, Marko Obradović je dao gol za vođstvo domaćina.

Golom Arnesa Brkića Sloboda je izjednačila na 1:1 u 35 minutu, da bi samo minut kasnije Radnik golom Slobodana Jakovljevića ponovo poveo sa 2:1. Radnik na poluvrijeme odlazi zadovoljan sa vođstvom od 2:1 U 70 minutu utakmice Marko Ćulibrk dao je gol za Slobodu i time izjednačio rezultat na 2:2., koji se nije mijenjao do 82. minuta kada je ponovo Marko Obradović zatresao mrežu Slobode i postavio konačnih 3: 2!

Osim današnjeg trofeja u kupu Republike Srpske, koji je Radnik osvojio četvrti put, Bijeljinci su, podsjećamo, nedavno otvorili vrata evropskog fudbala kada su u meču protiv tuzlanske Slobode briljirali sa 3:0! Inače, na gradskom Trgu u Bijeljini, biće organizovano slavlje sa početkom od 20 časova, gdje ce Semberija pozdraviti osvajača kupova BiH i Republike Srpske.