Пријатељске: Хрвати лагано, минималац Словеније!

Репрезентације Хрватске и Словеније оствариле су победе без примљеног гола, у првим мечевима у 2016. години.

Фудбал 23.03.2016 | 20:40

Хрвати су већ у првом полувремену завршили посао против Израела за победу од 2:0.

Много тежи посао имали су Словенци који су минималним резултатом савладали Македонију. Стрелац јединог гола био је Роман Безјак пола сата пре краја меча.

У четвртој узастопној победи Хрватске голове су постигли Иван Перишић у четвртом и Марцело Брозовић у 34. минуту.

Селектор Анте Чачић меч је почео у саставу: Субашић – Срна, Вида, Ловрен, Ћорлука – Бадељ, Перишић, Модрић, Брозовић – Калинић, Манџукић.

У наставку је шансу дао Антолићу, Халиловићу, Ковачићу, Шилденфелду, Врсаљку и голману Калинићу, док је на клупи остао Иван Ракитић.