Prijateljske: Hrvati lagano, minimalac Slovenije!

Reprezentacije Hrvatske i Slovenije ostvarile su pobede bez primljenog gola, u prvim mečevima u 2016. godini.

Fudbal 23.03.2016 | 20:40

Hrvati su već u prvom poluvremenu završili posao protiv Izraela za pobedu od 2:0.

Mnogo teži posao imali su Slovenci koji su minimalnim rezultatom savladali Makedoniju. Strelac jedinog gola bio je Roman Bezjak pola sata pre kraja meča.

U četvrtoj uzastopnoj pobedi Hrvatske golove su postigli Ivan Perišić u četvrtom i Marcelo Brozović u 34. minutu.

Selektor Ante Čačić meč je počeo u sastavu: Subašić – Srna, Vida, Lovren, Ćorluka – Badelj, Perišić, Modrić, Brozović – Kalinić, Mandžukić.

U nastavku je šansu dao Antoliću, Haliloviću, Kovačiću, Šildenfeldu, Vrsaljku i golmanu Kaliniću, dok je na klupi ostao Ivan Rakitić.