ШПА: Преокрет Еспањола зауставио серију Билбаа!

Фудбалери Еспањола савладали су Атлетик Билбао код куће са 2:1, у дуелу 30. кола шпанске Примере.

Фудбал 20.03.2016 | 14:02

Тим из Барселоне је тако прекинуо серију гостију од четири победе у Примери и направио велики корак ка опстанку у лиги.

Еспањол је сада 12. на табели са 35 бодова, седам више од опасне зоне, док је Билбао остао шести са 47 бодова, шест мање од четвртопласираног Виљареала.

Домаћин је до важне победе стигао преокретом у другом полувремену. Билбао је одлично почео и голом Ераса у 20. минуту је водио после првих 45 минута.

Кључну измену тренер домаћина направио је у 53. минуту када је ушао Каиседо, а само минут касније Диоп је на асистенцију Абрахама изједначио.

Каиседу није дуго требало да остави утисак после уласка са клупе, па је већ у 57. минуту постигао победоносни гол за домаћина после додавања Морена.